Welkom bij Mensen Met Mensen: de kracht van lokaal beleid, mét en voor de inwoners van Herselt!

Sinds 2017 zijn wij in Herselt dé onafhankelijke burgerpartij die politiek dichter bij de mensen brengt. Wij geloven dat een gemeente niet wordt bestuurd in achterkamers, maar op straat, in verenigingen en rond de keukentafel. Bij ons geen loze beloftes of politiek spel, maar eerlijke inspraak, gezond verstand en een sterke wil om Herselt nog beter te maken.

Wij doen het anders.

🔹 We luisteren écht naar de inwoners en nemen beslissingen op basis van kennis, feiten en cijfers.

🔹 We bouwen bruggen tussen mensen, niet tussen partijbelangen.

🔹 We communiceren helder, zonder wollig taalgebruik of verborgen agenda’s.

Onze missie? Een gemeente waar iedereen gehoord wordt. Waar politiek niet draait om wie je kent, maar om wat je doet. Waar participatie geen lege slogan is, maar een werkwoord.

Verkiezingsbrochure Mensen Met Mensen 2024

Benieuwd wie jou mogelijks zal vertegenwoordigen? Lees meer over de MMM kandidaten en hun achtergrond voor de aanstaande verkiezingen 2024.

Mensen Met Mensen
Mensen Met Mensen3 dagen geleden
Anne-Marie Hooyberghs stelde verleden vrijdag in het gemeentehuis van Westerlo haar laatste boek " puzzelstukken" voor. Een ontroerende roman over liefde, aanvaarding, verbondenheid en de impact van de diagnose autisme.

Jammer dat niemand van het Herseltse schepencollege op deze mooie boekprestatie aanwezig was. Anne-Marie is nochtans een heel bekende auteur die op onze Blauberg woont.

Tot dinsdag e.k. kan men in het gemeentehuis van Westerlo ook nog haar mooie kunstwerken bewonderen.
Mensen Met Mensen
Mensen Met Mensen1 week geleden
Voor de zomervakantie moet het kerkenbeleidsplan wettelijk gezien goedgekeurd zijn. En toch blijft het stil.

30 juni is namelijk de deadline voor de gemeente om een (ver)nieuw(d) kerkenbeleidsplan klaar te hebben. Tijdens de gemeenteraad van gisteren vroeg onze fractie naar een stand van zaken.

Het antwoord van de bevoegde schepen? Veel woorden, weinig inhoud. Er is nog altijd geen duidelijkheid over de toekomst van de Herseltse kerken: zullen er kerken ontwijd worden? Zullen er nog erediensten plaatsvinden? Niemand die het weet of durft te zeggen.

Opvallend genoeg kwam er na de gemeenteraad wél informatie los. Zo vernamen we dat McDonald’s op zoek is naar nieuwe locaties voor restaurants en dat de kerk van Herselt als mogelijke vestiging wordt bekeken.

Een kerk omvormen tot fastfoodrestaurant? Het zou zomaar kunnen hier in Herselt. Wij volgen dit dossier op de voet.
Mensen Met Mensen
Mensen Met Mensen3 weken geleden
Wereld Downsyndroomdag
#downsideUp!
Mensen met het Downsyndroom worden vandaag extra in het zonnetje gezet.
Mensen Met Mensen
Mensen Met Mensen1 maand geleden
8 maart
Internationale vrouwendag.
Voor alle vrouwen in de wereld ongeacht afkomst, geaardheid of kleur!
Mensen Met Mensen
Mensen Met Mensen1 maand geleden
MENSEN MET MENSEN geeft graag complimenten!

#COMPLIMENTENDOENDEUGD#
#POSITIEFZIJNISFIJN#
Mensen Met Mensen
Mensen Met Mensen2 maanden geleden
Liefde is ...
Jezelf durven zijn,
Samen lachen en huilen,
Er voor elkaar zijn,
Geven en nemen,
Luisteren naar elkaar,
Knuffel en een kus,
Heel veel houden van,
Voor een heel leven lang.
# Valentijn

Kom meer te weten over Mensen met Mensen